Změny zákonů

menu video
2
Vyberte si dvě znění zákona, která chcete porovnat. Označeny jsou datem, od kterého znění platí. Uživatelé prémiových služeb mohou navíc jednotlivá znění prohlížet.
Tip: Hledáte spolehlivý zdroj aktuálních zákonů? Na našem serveru uveřejňujeme úplnou Sbírku zákonů s pravidelnou aktualizací a zapracovanými změnami. Plný přístup k textům včetně komfortního vyhledání si můžete zjistit v rámci ročního předplatného prémiových služeb.

Zákon č. 96/2004 Sb. o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních)

znění platné od poznámka
...
Jsou zobrazena všechna znění. Skrýt stará znění.
Toto znění je platné k dnešnímu dni.
porovnat

Související články

Změna ve vzdělávání zdravotních sester

Změna ve vzdělávání zdravotních sester

V pátek 1. září 2017 nabyla účinnosti novela č. 201/2017 Sb., kterou se mění zákon č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče, tzv. zákona o nelékařských zdravotnických povoláních. Podle novely nebudou muset zdravotní sestry povinně absolvovat vysokoškolské studium, ale např. pro získání kvalifikace všeobecné sestry bude stačit střední zdravotnická škola a jeden rok studia na vyšší odborné škole. Změny v novele č. 201/2017 Sb. se budou vztahovat i na současné studenty.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace o cookies.
✔ O.K.