Změny zákonů

menu video
2
Vyberte si dvě znění zákona, která chcete porovnat. Označeny jsou datem, od kterého znění platí. Uživatelé prémiových služeb mohou navíc jednotlivá znění prohlížet.
Tip: Hledáte spolehlivý zdroj aktuálních zákonů? Na našem serveru uveřejňujeme úplnou Sbírku zákonů s pravidelnou aktualizací a zapracovanými změnami. Plný přístup k textům včetně komfortního vyhledání si můžete zjistit v rámci ročního předplatného prémiových služeb.

Zákon č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci

znění platné od poznámka
...
Starší znění jsou skryta. Zobrazit všechna znění.
Toto znění je platné k dnešnímu dni.
Budoucí znění (může se změnit).
porovnat

Související články

Novela zákona o České obchodní inspekci

Novela zákona o České obchodní inspekci

Ve Sbírce zákonů byla v srpnu publikována novela č. 264/2017 Sb., kterou se mění zákon č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, a zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele. Novela mimo jiné umožní kontrolorům České obchodní inspekce používat při některých akcích skrytou identitu. Novela č. 264/2017 Sb. nabude účinnosti 1. listopadu 2017.

Novela zákona o platebním styku

Novela zákona o platebním styku

Jedním z předpisů, který Senát schválil minulý týden na své 2. schůzi, je i novela zákona č. 284/2009 Sb., o platebním styku. Novela má mimo jiné přinést všem spotřebitelům možnost otevření základního platebního účtu v kterémkoli členském státě na území Evropské unie. Novela již byla doručena k podpisu prezidentovi a účinnosti má s výjimkou několika ustanovení nabýt prvním dnem třetího kalendářního měsíce po dni jejího vyhlášení ve Sbírce zákonů.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace o cookies.
✔ O.K.