Změny zákonů

menu video
2
Vyberte si dvě znění zákona, která chcete porovnat. Označeny jsou datem, od kterého znění platí. Uživatelé prémiových služeb mohou navíc jednotlivá znění prohlížet.
Tip: Hledáte spolehlivý zdroj aktuálních zákonů? Na našem serveru uveřejňujeme úplnou Sbírku zákonů s pravidelnou aktualizací a zapracovanými změnami. Plný přístup k textům včetně komfortního vyhledání si můžete zjistit v rámci ročního předplatného prémiových služeb.

Zákon č. 56/2001 Sb. o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích a o změně zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla), ve znění zákona č. 307/1999 Sb.

znění platné od poznámka
...
Starší znění jsou skryta. Zobrazit všechna znění.
Toto znění je platné k dnešnímu dni.
porovnat

Související články

Změny v registru vozidel

Změny v registru vozidel

Ministerstvo dopravy tento týden ve své tiskové zprávě upozorňuje, že 1. června 2017 nabude účinnosti novela č. 63/2017 Sb., kterou se mění zákon č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích. Díky novele nebudou muset motoristé vyřizovat změny v registru vozidel jen na úřadech v místě bydliště či sídla firmy. Již od začátku června bude možné provést změny na jakémkoliv úřadě obce s rozšířenou působností.

Přiznání k dani z příjmů - kniha jízd nebo paušální výdaj

Přiznání k dani z příjmů - kniha jízd nebo paušální výdaj

Už od roku 2010 mají podnikatelé možnost volby, zda do daňového přiznání uvedou skutečné náklady na provoz motorového vozidla podle knihy jízd, nebo zda uplatní paušální výdaje na dopravu silničním motorovým vozidlem. Paušální výdaje nemůže použít poplatník, který již využívá celkové paušální výdaje procentem z příjmů (psali jsme zde).

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace o cookies.
✔ O.K.