Změny zákonů

menu video
2
Vyberte si dvě znění zákona, která chcete porovnat. Označeny jsou datem, od kterého znění platí. Uživatelé prémiových služeb mohou navíc jednotlivá znění prohlížet.
Tip: Hledáte spolehlivý zdroj aktuálních zákonů? Na našem serveru uveřejňujeme úplnou Sbírku zákonů s pravidelnou aktualizací a zapracovanými změnami. Plný přístup k textům včetně komfortního vyhledání si můžete zjistit v rámci ročního předplatného prémiových služeb.

Zákon č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů

znění platné od poznámka
...
Starší znění jsou skryta. Zobrazit všechna znění.
Toto znění je platné k dnešnímu dni.
Budoucí znění (může se změnit).
Budoucí znění (může se změnit).
porovnat

Související články

Novela zákona o pohřebnictví

Novela zákona o pohřebnictví

Ve Sbírce zákonů dnes vyšla novela č. 193/2017 Sb., kterou se mění zákon č. 256/2001 Sb., o pohřebnictví. Novela mimo jiné zakazuje nejlevnější papírové rakve a novým zájemcům o podnikání v pohřebnictví ukládá povinnost složit zkoušku a prokázat praxi v oboru. Novela č. 193/2017 Sb. nabude účinnosti prvním dnem druhého kalendářního měsíce následujícího po dni jejího vyhlášení, tedy 1. září 2017.

Začala platit nová úprava přestupků

Začala platit nová úprava přestupků

V sobotu 1. července 2017 nabyla účinnosti nová legislativa, která komplexně upravuje oblast přestupkového práva. Zákon č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich, upravuje obecné náležitosti přestupků, druhy správních trestů, postupy projednávání přestupků, příslušné lhůty apod. Zákon č. 251/2016 Sb., o některých přestupcích, obsahuje výčet skutkových podstat přestupků, které nebudou obsaženy v jiných zákonech. Minulý týden, konkrétně 28. června 2017, pak ve Sbírce zákonů vyšla ještě souhrnná novela č. 183/2017 Sb., kterou se mění 251 souvisejících zákonů.

Hygienická vyhláška pro lesní školky

Hygienická vyhláška pro lesní školky

Poslední pracovní den loňského roku, tedy v pátek 30. prosince 2016, vyšla ve Sbírce zákonů vyhláška Ministerstva zdravotnictví č. 465/2016 Sb., kterou se mění vyhláška č. 410/2005 Sb., o hygienických požadavcích na prostory a provoz zařízení a provozoven pro výchovu a vzdělávání dětí a mladistvých. Nová vyhláška č. 465/2016 Sb. stanovuje několik základních hygienických podmínek, které musí lesní mateřské školky splnit, aby se mohly zapsat do školského rejstříku a čerpat tak peníze na provoz jako státní školky.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace o cookies.
✔ O.K.