Změny zákonů

menu video
2
Vyberte si dvě znění zákona, která chcete porovnat. Označeny jsou datem, od kterého znění platí. Uživatelé prémiových služeb mohou navíc jednotlivá znění prohlížet.
Tip: Hledáte spolehlivý zdroj aktuálních zákonů? Na našem serveru uveřejňujeme úplnou Sbírku zákonů s pravidelnou aktualizací a zapracovanými změnami. Plný přístup k textům včetně komfortního vyhledání si můžete zjistit v rámci ročního předplatného prémiových služeb.

Zákon č. 221/1999 Sb. o vojácích z povolání

znění platné od poznámka
...
Starší znění jsou skryta. Zobrazit všechna znění.
Toto znění je platné k dnešnímu dni.
porovnat

Související články

Novela zákona o vojácích z povolání

Novela zákona o vojácích z povolání

Jedním ze zákonů, které poslanci projednali a schválili na právě probíhající 57. schůzi Sněmovny, je i novela zákona č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání. Novelou se upravují podmínky nároku profesionálních vojáků na příspěvek na bydlení nebo na náhradu jízdních výdajů. Novelu, která má nabýt účinnosti prvním dnem druhého kalendářního měsíce následujícího po jejím vyhlášení, musí ještě posoudit Senát a podepsat prezident.

Zrušení zdanění výsluhových náležitostí vojáků a příslušníků bezpečnostních sborů

Zrušení zdanění výsluhových náležitostí vojáků a příslušníků bezpečnostních sborů

Minulý týden v pondělí 19. prosince 2016 podepsal prezident Miloš Zeman stručnou novelu zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, díky které budou od 1. ledna 2017 osvobozeny od daně z příjmů výsluhové příspěvky, odbytné a příspěvky na bydlení vojáků z povolání a také výsluhové příspěvky příslušníků bezpečnostních sborů. Zdanění výsluhových náležitostí bylo zavedeno v rámci úsporných opatření od roku 2011. Novela zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, vyjde v nejbližších dnech ve Sbírce zákonů.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace o cookies.
✔ O.K.