Změny zákonů

menu video
2
Vyberte si dvě znění zákona, která chcete porovnat. Označeny jsou datem, od kterého znění platí. Uživatelé prémiových služeb mohou navíc jednotlivá znění prohlížet.
Tip: Hledáte spolehlivý zdroj aktuálních zákonů? Na našem serveru uveřejňujeme úplnou Sbírku zákonů s pravidelnou aktualizací a zapracovanými změnami. Plný přístup k textům včetně komfortního vyhledání si můžete zjistit v rámci ročního předplatného prémiových služeb.

Zákon č. 221/1999 Sb. o vojácích z povolání

znění platné od poznámka
...
Starší znění jsou skryta. Zobrazit všechna znění.
Toto znění je platné k dnešnímu dni.
Budoucí znění (může se změnit).
porovnat

Související články

Novela zákona o vojácích z povolání

Novela zákona o vojácích z povolání

Jedním ze zákonů, které vyšly 18. srpna 2017 ve Sbírce zákonů, je i novela č. 263/2017 Sb., kterou se mění zákon č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání. Novelou se upravují podmínky nároku profesionálních vojáků na příspěvek na bydlení nebo na náhradu jízdních výdajů. Novela č. 263/2017 Sb. nabude účinnosti prvním dnem druhého kalendářního měsíce následujícího po jejím vyhlášení, tedy 1. října 2017.

Zrušení zdanění výsluhových náležitostí vojáků a příslušníků bezpečnostních sborů

Zrušení zdanění výsluhových náležitostí vojáků a příslušníků bezpečnostních sborů

Minulý týden v pondělí 19. prosince 2016 podepsal prezident Miloš Zeman stručnou novelu zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, díky které budou od 1. ledna 2017 osvobozeny od daně z příjmů výsluhové příspěvky, odbytné a příspěvky na bydlení vojáků z povolání a také výsluhové příspěvky příslušníků bezpečnostních sborů. Zdanění výsluhových náležitostí bylo zavedeno v rámci úsporných opatření od roku 2011. Novela zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, vyjde v nejbližších dnech ve Sbírce zákonů.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace o cookies.
✔ O.K.