Změny zákonů

menu video
2
Vyberte si dvě znění zákona, která chcete porovnat. Označeny jsou datem, od kterého znění platí. Uživatelé prémiových služeb mohou navíc jednotlivá znění prohlížet.
Tip: Hledáte spolehlivý zdroj aktuálních zákonů? Na našem serveru uveřejňujeme úplnou Sbírku zákonů s pravidelnou aktualizací a zapracovanými změnami. Plný přístup k textům včetně komfortního vyhledání si můžete zjistit v rámci ročního předplatného prémiových služeb.

Zákon č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o elektronických komunikacích)

znění platné od poznámka
...
Starší znění jsou skryta. Zobrazit všechna znění.
Toto znění je platné k dnešnímu dni.
Budoucí znění (může se změnit).
Budoucí znění (může se změnit).
Budoucí znění (může se změnit).
porovnat

Související články

Přechod na DVB-T2 a rychlejší změna mobilního operátora

Přechod na DVB-T2 a rychlejší změna mobilního operátora

Už v sobotu 2. září 2017 nabyla účinnosti novela č. 252/2017 Sb., kterou se mění zákon č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích. Novela č. 252/2017 Sb. mimo jiné řeší přechod na nový digitální televizní standard DVB-T2. Pro diváky bude nový standard znamenat vyšší kvalitu, lepší obraz i zvuk, ale také nákup nového přístroje. K ukončení vysílání v dosavadním formátu DVB-T dojde nejpozději 1. února 2021.

DPH - přenesení daňové povinnosti od 1. října 2016

DPH - přenesení daňové povinnosti od 1. října 2016

Dne 1. října 2016 začala platit novela nařízení vlády č. 361/2014 Sb., o stanovení dodání zboží nebo poskytnutí služby pro použití režimu přenesení daňové povinnosti, která byla ve Sbírce zákonů publikována pod číslem 296/2016 Sb. Novela rozšiřuje použití režimu reverse charge na vybrané telekomunikační služby. Generální finanční ředitelství uveřejnilo k této novele podrobnou Informaci. Cílem nařízení je podle Ministerstva financí zabránit daňovým únikům, které byly při poskytování některých telekomunikačních služeb zjištěny.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace o cookies.
✔ O.K.